
Дизель отынын айдауға арналған суасты сорғы 24V, электрлі, d 51мм
Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
ПАЙДАЛАНУ ҰСЫНЫЛАДЫ: дизель
ҚОЛДАНУҒА БОЛМАЙДЫ: бензин, спирттер, еріткіштер
| Бренд | UNILUBE |
| Өнімділік | 40 л/мин |
| Қуат | 60 W |
| Сипаттамалары | Батырылатын, қалақшалы, электрлі. |
| Пайдалану ұсынылады | дизель отыны |
| Сорғы түрі | электрлік |
| Корпус материалы | болат |
| Кабель ұзындығы | 2,8 м |
| Көтерілу | 2 м |
| Тесік диаметрі | 19 мм |
| Корпустың диаметрі | 51 мм |
| Айналу жылдамдығы | 8500 айн/мин |
| Жұмыс уақыты | 30 мин ҚОСУ / 30 мин ӨШІРУ |
- Бағасы: 8 800 ₸

