
Канистрлерге арналған қол сорғысы 20-30л., 1л/15 жүріс, шланг 1,22м
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көп мақсатты қол сорғысы 20-30 литрлік канистрлерде 2"сыртқы жіппен" мойынмен ыңғайлы жұмыс істеуге арналған
- Беріктігі жоғары болат қоршау. Сорғы басы тығыздығы жоғары полиэтиленнен жасалған
- Ауыстырылатын бұрандалы адаптерлер. Стандартты адаптер сыртқы жіптері бар аузы бар канистрлер үшін қолданылады.
- 1220 мм тасымалдау шлангісі
- Металл иілген ұшы
- Сорғы бастиегінде артық сұйықтықты ыдысқа төгуге арналған клапан бар
- Қолданылатын компоненттер: болат, полиэтилен, дерлин, ПВХ
ПАЙДАЛАНУ ҰСЫНЫЛАДЫ: мотор майлары, 2 тактілі қозғалтқыштарға арналған майлар, трансмиссиялық майлар, дизель, антифриз және 100% антифриз
ПАЙДАЛАНУҒА БОЛМАЙДЫ: су негізіндегі материалдар және басқа да тотықтырғыш сұйықтықтар
| Артикул | GR44171 |
| Бренд | GROZ |
| Өнімділік | 15 жүрісте 1 литр |
| Пайдалану ұсынылады | майлар, дизель отыны, антифриз |
| Шланг | 1220 mm |
| Сорғы түрі | тұтқалы |
| Бұрандалы адаптер | 2" ою |
| Резервуардың көлемі | 20-30 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
- Бағасы: 26 400 ₸

