
Дизельге, бензинге, түзуге арналған автоматты отын таратқыш пистолет, 3/4"
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік отын сорғыларымен бірге пайдалануға арналған
- Қос режимді: Қолмен және автоматты басқару.
- Пистолет жанармай беруді автоматты түрде өшіру датчигімен жабдықталған. Ыдыстағы жанармай деңгейі тасымалдау ұшына көтерілгенде, оған орнатылған сенсор отын беруді автоматты түрде өшіреді
- Құйылған алюминийден жасалған сенімді корпус, термопластиктен жасалған балға мен сақтандырғыш, пневматикалық қарудан жасалған тапаншаның қорғаныс қапшығы
- Айналмалы адаптері бар және онсыз модельдер бар
- Қолданылатын компоненттер: алюминий, вайтон, болат (айналмалы адаптері бар үлгілерде)
ПАЙДАЛАНУ ҰСЫНЫЛАДЫ: дизель, керосин, этилденген және этилденбеген бензин
| Бренд | GROZ |
| Жұмыс қысымы | 50 PSI (3.45 BAR) |
| Пайдалану ұсынылады | бензин, дизель отыны, керосин |
| Ою | 3/4" BSP ана |
| Ұштықтың түрі | Тікелей |
| Ұштықтың диаметрі сыртқы | 13/16" (21 mm) |
| Ұштықтың диаметрі ішкі | 0.67" (17 mm) |
| Ағын жылдамдығы | 60 л/мин |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
- Бағасы: 17 600 ₸

