
Дизель мен бензинге арналған механикалық отын таратқыш пистолет 3/4"
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр отын сорғыларымен және ауырлық күшімен ағызу кезінде пайдалану үшін
- Барлық металл бөлшектер - корпус, тарату құбыры, балға және сақтандырғыш алюминийден жасалған
- Айналмалы адаптері бар модельдер бар. Айналмалы бекіту адаптері жұмысты ыңғайлы және маневрлі етеді
- Қолмен басқару. Үздіксіз үздіксіз тарату үшін триггер қорғанысының құлпы қарастырылған
- Конструкция ерекшеліктері қысымның минималды жоғалуымен максималды ағынды қамтамасыз етеді
- ұшының ұзындығы 160 мм
- Қолданылатын компоненттер: алюминий, болат, нейлон, нитрилді каучук, мырыш
ПАЙДАЛАНУ ҰСЫНЫЛАДЫ: дизель, керосин, бензин
| Артикул | GR45580 |
| Бренд | GROZ |
| Жұмыс қысымы | 50 PSI (3.5 BAR) |
| Пайдалану ұсынылады | бензин, дизель отыны, керосин |
| Ою | 3/4" BSP ана |
| Ұштықтың диаметрі сыртқы | 3/4" (19 mm) |
| Ұштықтың диаметрі ішкі | 0.61" (15.6 mm) |
| Ағынның жылдамдығы | 57 л/мин |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
- Бағасы: 8 900 ₸

