
Шөміштерге арналған трансмиссиялық майларға арналған қол сорғысы 20л, 60мл/жүріс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сорғы трансмиссиялық және ауыр салмақты майларды тасымалдауға арналған
- Құйылған алюминий басы және орнату фланеці бар мырышталған сорғы корпусы
- Ұнтақпен қапталған болат қақпақ
- Тозуға төзімді жезден жасалған поршеньдік сақиналар және құйылған мырыш поршень
- Жиынтықта 1,2 м (48") ПВХ-дан жасалған, тасымалдау шүмегі бар икемді отын түтігі бар
- Қолданылатын компоненттер: чталь, алюминий, мырыш, жез, бутадиен-нитрилді каучук, ПВХ
ПАЙДАЛАНУ ҰСЫНЫЛАДЫ: трансмиссиялық және ауыр майлар
ПАЙДАЛАНУҒА БОЛМАЙДЫ: су негізіндегі сұйықтықтар және басқа да тотықтырғыш материалдар
| Артикул | GR44150 |
| Бренд | GROZ |
| Өнімділік | Жүрісі 60 мл-ге дейін |
| Пайдалану ұсынылады | майлар |
| Сорғы түрі | тұтқалы |
| Резервуардың көлемі | 20-30 кг |
| Бөшке қақпағының диаметрі | 12" (310 mm) |
| Сорғының ұзындығы | 18" (450 mm) |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Groz |
- Бағасы: 39 500 ₸

