
CMT "Жиһаз әбзелдері" кескіштер жинағы (есіктерді жасау үшін) D=44,4 S=12,0 R=8,00
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі фрезадан тұратын жинақ: профиль және контр-профиль. Қалыңдығы 18-ден 22 мм-ге дейінгі дайындамаларға арналған.
- жиһаз қасбеттері үшін қосылыстар жасау
- жұмсақ және қатты ағаш
Жиһаз бауларына арналған фрезалар жинағы (2 дана; 44,4х71 мм; шанағы 12 мм) CMT 991.501.11 ұқыпты және тегіс қосылыстар жасау үшін қолданылады. Қалыңдығы 18-ден 22 мм-ге дейінгі қатты және жұмсақ ағаш дайындамаларына арналған. Кескіштер жоғары сапалы материалдардан жасалған және ұзақ қызмет ету мерзімі үшін карбидті кескіш элементтермен жабдықталған. Ұзындығы - 71 мм. Радиусы - 8 мм.
| Жұмыс ұзындығы I | 71 мм |
| Радиусы (R) | 8 мм |
| T | 18~22 |
| Диаметрі D (мм) | 44,4 мм |
| Қону диаметрі d | 12 мм |
| Тістердің саны Z | 2 |
| Тауардың түрі | жиһаз жиынтығы |
| Профиль | A |
| Өңделетін материал | ағаш жұмсақ және қатты ағаштар |
| Ұзындығы L | 71 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 138 300 ₸

