
Есіктерді дайындауға арналған CMT фрезасы D=41,2 S=12,0 L=87,0
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жинақ 2 кескіш (жиһаз қасбеті, миссия стилі) реттелетін ойық (корпус шағын.) Z2 S=12 D=41,2
"Миссионерлік" стильдегі жиһаз қасбеттерін жасауға арналған соңғы фрезерлік жинақтар (түзу панель + тік беткейлері бар жақтау). Фанерадағы ең дәл ойықты фрезерлеңіз және ойықсыз және дірілсіз мінсіз шпилька-ойық қосылымын алыңыз.
Қорапта жеткізіледі.
Ұсыныс: тек маршрутизатор үстеліне бекітілген маршрутизаторда пайдаланыңыз, тұрақты бекітілген маршрутизаторсыз фрезерлеуден аулақ болыңыз.
- қиғаштары бар шип-паз қосылыстарын дайындау
| Жұмыс ұзындығы I | 87 мм |
| Бұрыш | 18° |
| Диаметрі D (мм) | 41,2 мм |
| Қону диаметрі d | 12 мм |
| Тістердің саны Z | 2 |
| Тауардың түрі | жиһаз жиынтығы |
| Өңделетін материал | ағаш жұмсақ және қатты ағаштар |
| Ұзындығы L | 87 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 165 500 ₸

