
CMT Есік жақтауларын түптеуге арналған фрезалар жинағы 2 дана (есіктерді жасауға арналған шеткі фреза) D=31,8 I=12,0 S=8,0
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2 фрезерлік кескіштер жинағы жалғау (Ажурлы түптеу) S=8 D=30,1/31,75
Біріктіруге арналған екі фрезадан тұратын жиынтық.
- жиһаз түптеуін жасау
| D1 | 30 |
| Радиусы (R) | 6,35 мм |
| Жұмыс ұзындығы I | 12 мм |
| Диаметрі D (мм) | 31,75 мм |
| Қону диаметрі d | 8 мм |
| Тістердің саны Z | 2 |
| Тауардың түрі | жиһаз жиынтығы |
| Өңделетін материал | ағаш жұмсақ және қатты ағаштар |
| Өңдеу түрі | қосылу |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 71 700 ₸

