
22,5° D=37,3 I=22,2 S=8,0 L=60,3 бұрышта тенон-ойық қосылыстарына арналған CMT фрезалар жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жинақ 2 фрезерлік кескіш (Бөшке) HM S=12 D=37,3 22,5 ГРАДУС.
Сегізбұрышты жәшіктерді, бұрыштық ас үй шкафтарын немесе ас үй аралдарын жасауға арналған кескіштер жинағы.
Бұл жинақпен жұмыс істеуді бастау үшін кескіштердің қол жетімділігін реттеудің қажеті жоқ. Параллель аялдаманы бөліктің үстіңгі беті мен фрезаның жанасу нүктесіне дейін жеткізу жеткілікті. Сынақ құрастыруынан кейін бөлшектерге желім жағып, таспа қысқышымен немесе қысқышпен тартып алуға болады.
- 22,5° бұрышпен кертпеш-ойық қосылысын жасау
| Серия | 955 |
| Фрезалардың түрі | қосылу 22, градус |
| Сыртқы диаметрі (D) | 37.3 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 22.2 мм |
| Ұзындығы (L) | 60.3 мм |
| Бұрыш (A) | 22.5° |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 88 300 ₸

