
Жиһаз қаптамасына арналған шпилька/ойықты жалғауға арналған CMT фрезасы D=40,0 I=25,4 S=12,0 L=74,5
Жинақ 2 фреза шпилька-паз (Жиһаз әбзелдері) S=12 D=40x25,4 .Жиһаз есіктерін немесе үстелшелерді жасау кезінде қарапайым, әдемі және берік қосылыстар жасауға арналған екі фрезерлік кескіш жинағы. Мысалы, панель үшін қалыңдығы 12,7-ден 25,4 мм-ге дейінгі MDF немесе фанера панельдерін пайдаланыңыз және өз қалауыңыз бойынша ағаштан жасалған бауларды жасаңыз. Оңай орнату: Жай ғана сәйкес кескішті ортаға қойып, ойық немесе құлақша жасаңыз, содан кейін бөлшектерді желім арқылы жалғаңыз. Қажет болса, қосылымды басып озу фрезасымен кесіңіз.
Тіл мен ойықты 60° бұрышпен қосуға арналған екі фрезерлік кескіш жиынтығы. Бұрышқа қосылудың арқасында желім тігісі бөліктің ішінде "жасырылады" және аз көрінеді. Профильдер желімнің көмегімен панельге жалғанады.
Ұсыныс: біріктіруді жеңілдету үшін кескіштерді дайындаманың ортасына калибрлеңіз және барлық дайындамаларды фрезерлеңіз. Барлығын бір-біріне жабыстырыңыз және қажет болса, басып озатын кескішпен аяқтаңыз.
- кесілген ағаш профилі бар қарапайым жиһаз қасбеттерін жасау
- фанера
- МДФ
- ағаш
| Серия | 955 |
| Фрезалардың түрі | тіл мен ойық байланысы |
| Сыртқы диаметрі (D) | 40 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 25.4 мм |
| Ұзындығы (L) | 74.5 мм |
| Бұрыш (A) | 30° |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 107 800 ₸

