
Шипті/ойықты жалғауға арналған CMT фрезасы D=41,2 S=12,0 R=8,00
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
5,15 мм-ден 13,5 мм-ге дейін реттелетін ойық фрезалар жинағы HW Z2 S=12 D=41,2
Жиһаздың қарапайым қасбеттеріне арналған ұстағыштары бар ұсақ түйіршікті қатты қорытпадан жасалған үш ойық фреза жинағы.
Кескіштер әртүрлі материалдарды өңдеуге арналған осьтік бұрышқа ие. 0,05 мм дәлдікпен реттеу. Қалыңдығы 12,7-ден 31,7 мм-ге дейінгі дайындамалар үшін.
- тіл-ойық тікелей жалғанатын қасбеттерді дайындау
- қисық сызықты бөлшектерді өңдеу
- фанера
- жұмсақ және қатты ағаш
| Жұмыс ұзындығы I | 84,9 мм |
| Радиусы (R) | 8 мм |
| Диаметрі D (мм) | 41,2 мм |
| Қону диаметрі d | 12 мм |
| Тістердің саны Z | 2 |
| Тауардың түрі | тіл мен ойық байланысы |
| Өңделетін материал | ағаш жұмсақ және қатты ағаштар |
| Өңдеу түрі | ойық |
| Ұзындығы L | 84,9 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 145 400 ₸

