
CMT 3 бөліктен тұратын есікті бекітуге арналған жинақ F=30 D=132x48 бекітілген ауысым.пышақтар HM
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Есік жинағы. 3 кескіш F=30 D=132x48 саптама (алюминий) ауысым.пышақтар HM (кейс)
Қолданылуы: ішкі есіктер мен жиһаз есіктерін жасау.
Жабдық: стационарлық фрезерлік станок; құрама станок
Материал: ағаш; ДСП; МДФ; OSB
| Жұмыс ұзындығы I | 48 мм |
| Диаметрі D (мм) | 132 мм |
| Қону диаметрі d | 30 мм |
| Серия | 694 |
| Фрезалардың түрі | есік жинағы |
| Сыртқы диаметрі (D) | 132 мм |
| Қону диаметрі (B) | 30,0 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 510 800 ₸

