
40x4 HSS 2 көрпеден тұратын CMT жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
40x4 SP 2 пышақ жинағы
Шейперге арналған профильді пышақтар жұбы. Легирленген болаттан жасалған. Төзімді.
- Легирленген болаттан жасалған
- Ұзақ мерзімді өнімділік
- Ағаштан және ағаштан жасалған бұйымдарға ою
| Серия | 690 |
| Пышақтардың түрі | Фрезаларға арналған көрпе 692/693 |
| Кесу биіктігі (I) | 40 мм |
| Ұзындығы (L) | 44.5 мм |
| Қалыңдығы (T) | 4 мм |
| Материал (Mat) | HSS |
| Өңделетін материал | Қатты және жұмсақ жыныстар массиві |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 35 700 ₸

