
CMT 28 мм карбидті шыныаяқ бұрғы HW 28x90 Z=2+2 S=10x60 RH
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шыныаяқ бұрғы HW 28x90 Z=2+2 S=10x60 RH
512 сериялы HW L90 S10 шыныаяқ карбидті бұрғылау қашауларында карбидті дәнекерлеу кескіш элементтері бар:
- 2-ші карбидті HW негізгі кесу беттері (Z2)
- 2-ші карбидті HW астыңғы кесу жиектері (V2)
- бұрғылау кезінде "өзін-өзі орталықтандыруға" арналған карбидті HW бағыттаушы орталығы
| Серия | 512 |
| Сыртқы диаметрі (D) | 28 мм |
| Шанақ (Тар) | 10х60 мм |
| Ұзындығы (L) | 90 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2+2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Айналу (R/L) | RH |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 33 200 ₸

