
CMT 35 мм HW 35x90 Z=2+2 S=10x60 RH карбидті шыныаяқ бұрғы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қатты ағаштардағы, ағаш композиттеріндегі, пластмассалардағы және ламинатталған материалдардағы соқыр тесіктерді бұрғылауға арналған 35 мм карбидті шыныаяқ бұрғы; топсаларды орнату үшін өте қолайлы.
Техникалық ерекшеліктері:
Беріктігі жоғары болаттан жасалған корпус
Жоғары дәлдіктегі HW бағыттаушы орталығы
2 карбидті HW негізгі кесу беттері (Z2)
2 карбидті HW асты кесетін беттер (V2)
| Серия | 512 |
| Сыртқы диаметрі (D) | 35 мм |
| Шанақ (Тар) | 10х60 мм |
| Ұзындығы (L) | 90 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2+2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Айналу (R/L) | RH |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 35 100 ₸

