
CMT фрезасы псевдофиламенттің соңғы фрезасы D=12,7 I=12,7 S=6,0 R=1,20
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соңғы фреза (Псевдофиламентті) TCT S=6 D=12,7x12,7
Сырғымалы жәшіктердің қасбеттерін, есіктерін және қасбеттерін безендіруге арналған шеткі жонғыш.
- классикалық профильмен немесе қос ернеумен безендіру
| Жұмыс ұзындығы I | 12,7 мм |
| Өлшем | 6,35 |
| Радиусы (R) | 1,2 мм |
| Диаметрі D (мм) | 12,7 мм |
| Қону диаметрі d | 6 мм |
| Тістердің саны Z | 2 |
| Тауардың түрі | жалған филенка |
| Профиль | E |
| Өңделетін материал | ағаш жұмсақ және қатты ағаштар |
| Ұзындығы L | 50,8 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 21 300 ₸

