
CMT фрезасы псевдофиламенттің соңғы фрезасы D=31,7 I=13,0 S=8,0 R=4,00
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TCT S=8 D=31,7x13 мойынтірегі бар шеткі жонғыш (псевдофиламентті)
"Псевдофиламентті" профильді фрезалар тасымалдау сақинасымен жұмыс істегенде мойынтірексіз қолданылады. Үлгімен жұмыс істегенде мойынтіректері бар фрезаларды орнатыңыз. Мойынтірек үстіңгі жабыны бар дайындамаларды ұқыпты өңдеуге арналған пластикалық картриджге салынған.
Қасбеттерді дайындау үшін бұл серияны 965, 965B және 980 серияларымен біріктіру ұсынылады.
Ұсыныс: сапаны арттыру үшін мұндай кескіштерді параллель тоқтауы бар фрезерлік үстелде пайдалану ұсынылады.
- бітеу ойықты өңдеу (біртіндеп батырумен)
- шет бойынша озу
| Серия | 948 |
| Фрезалардың түрі | жалған филенка |
| Сыртқы диаметрі (D) | 31.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 13 мм |
| Ұзындығы (L) | 58 мм |
| Радиусы (R) | 4 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 35 700 ₸

