
CMT фрезасы псевдофиламенттің соңы (безендіруге арналған бұйра) D=25,4 I=9,5 S=12,0 R=3,20
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соңғы фреза Z2 S=12 D=25,4x9,5 R=3,2
Бұйымдарға классикалық көрініс беру үшін S-тәрізді профилі бар пішінді кескіш.
Бұл кескіштің кесу жиектері ұзақ және тегіс фрезерлеу үшін қатты қорытпадан жасалған.
- қасбеттерді дайындау
Бұл кескіштер есіктерді немесе жиһаздың алдыңғы бөліктерін безендіру үшін жұқа, ұқыпты сәндік радиус элементтерін жасай алады.
Бұл бұйра кескіштерді материалға кесуге және гравюра жасауға болады.
Бұл бұйра кескіштерді материалға кесуге және гравюра жасауға болады.
| Серия | 965 |
| Фрезалардың түрі | жалған филенка |
| Сыртқы диаметрі (D) | 25.4 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 9.5 мм |
| Ұзындығы (L) | 49 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Радиусы (R) | 3.2 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 34 700 ₸

