
CMT фреза соңы Т-тәрізді ойық D=34,9 I=22,2 S=12,0 L=63,5
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соңғы фреза (Т-тәрізді ойық) HM S=12 D=12.7 R=34.9
Бұл серия коммерциялық жабдықты монтаждау үшін Т-тәрізді ойықтарды ("еуропанель") фрезерлеуге арналған.
Әрбір артикулдың өз профилі болады.
Сақтық шаралары: жұмысқа кіріспес бұрын дайындаманың жақсы бекітілгеніне көз жеткізіңіз.
Ұсыныс: жұмыс істеу үшін тік батыру фрезерін пайдаланыңыз.
- ілгектерді, сөрелерді, баға белгілерін және т.б. жасау.
- фанера
- қатты ағаш
- МДФ
| Серия | 950 |
| Фрезалардың түрі | Т-тәрізді ойық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 34.9 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 22.2 мм |
| Ұзындығы (L) | 63.5 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 32 700 ₸

