
CMT фреза PRO гравировкаға арналған шеткі (псевдофиламентті) Z2 S=12 D=25,4x9,5 R=3,2
Есіктерді немесе жиһаз фронттарын фрезерлік кескіштермен безендіретін нәзік, ұқыпты сәндік радиус элементтерін жасаңыз, бұл жоғары нәтиже береді. Бұл кескіштер қатты қорытпадан жасалған 1,5 мм жұқа көпірмен жабдықталған, соның арқасында бұл кескіш материалды кесіп, гравюра жасай алады. МДФ-дан жиһаз қасбеттерін жасау үшін бұл фрезаны 948 және 927 серияларымен біріктіруге болады
Жабдық: қол фрезері, тік фрезерлік станок, CNC өңдеу орталығы.
Материалдар: жұмсақ және қатты ағаш, шпон, ламинат, фанера, ДСП, ДСП, МДФ.
Қайрау: маймен салқындатылған және артқы беті жылтыратылған; дәнекерлеу қалыңдығы 5 рет қайрауға арналған.
Кескіштер роботтандырылған жабдықта жасалған. Сапа кепілдігі.
Өндіруші
CMT Utensili SpA (Италия)
Қатты қорытпа өндірушісі
CERATIZIT (Люксембург)
| Серия | 965 |
| Фрезалардың түрі | Ою және безендіру үшін |
| Сыртқы диаметрі (D) | 25.4 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 9.5 мм |
| Ұзындығы (L) | 49 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Радиусы (R) | 3.2 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 14 500 ₸

