
CMT фрезасы PRO ойық "Тостаған" (соңы радиусты ұшы бар) S=12 D=31,7x16
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Тостаған" ойық фрезасы S=12 D=31,7x16
Науаларды дайындауға арналған фрезалар
• сіздің қалауыңыз бойынша науаларға, кесетін тақталарға, ағаштан жасалған қораптарға немесе басқа заттарға арналған кескіштер
• бұл кескіштердің радиусты кесетін бөлігі бүйірінде радиусты профильді және ойықтың тегіс, тегіс бетін оңай және жылдам қалыптастырады
• қолмен фрезермен және фрезерлік үстелде жұмыс істеуге арналған
| Серия | 951 |
| Фрезалардың түрі | Радиусты ұшымен |
| Сыртқы диаметрі (D) | 31.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 16 мм |
| Радиусы (R) | 6.4 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 30 400 ₸

