
CMT фрезасы PRO шеткі радиусты R=1,6 (төменгі. кіші) S8 D16 I12,7 L54
Ішкі радиусы және төменгі мойынтіректері бар фрезалар үстелдің, табанның, тұтқаның және т.б. Өткір қырларын оңай дөңгелектеуге көмектеседі Радиусы 2 және 3 мм фрезалар ДСП жиһазына арналған ПВХ жиектерінің үстіңгі тақтайларын фрезерлеу үшін қолданылады. Фрезерлеу биіктігін өзгерту арқылы сызбадағыдай қадамды алуға болады. Ашылатын қосылыстарды жасау үшін бұл кескіштерді 937 сериясымен бірге пайдалануға болады.
Ерекшеліктер: Фрезерлік үстелде үлкен кескіштерді пайдалану ұсынылады. Материалдың үлкен алынуымен (10 мм-ден астам) бірнеше өту ұсынылады.
Жабдық: қол фрезері, фрезерлік үстел.
Материалдар: жұмсақ және қатты ағаш, шпон, ламинат, фанера, ДСП, ДСП, МДФ, ПВХ жиегі.
Қайрау: маймен салқындатылған және артқы беті жылтыратылған; дәнекерлеу қалыңдығы 5 рет қайрауға арналған.
Кескіштер роботтандырылған жабдықта жасалған. Сапа кепілдігі.
Өндіруші
CMT Utensili SpA (Италия)
Қатты қорытпа өндірушісі
CERATIZIT (Люксембург)
| Серия | 938 |
| Фрезалардың түрі | Радиустық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 16 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12.7 мм |
| Ұзындығы (L) | 54 мм |
| Радиусы (R) | 1.6 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 20 800 ₸

