
CMT фреза PRO шеткі радиусты R=8 S8 D28,7 I12,7 L44
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фреза CMT PRO ішкі радиусы R=8 S8 D28,7 I12,7 L44
| Серия | 927 |
| Фрезалардың түрі | Радиустық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 28.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12.7 мм |
| Ұзындығы (L) | 44 мм |
| Радиусы (R) | 8 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 22 500 ₸

