
CMT соңғы қарлығаш құйрықты фреза 14гр. (СМТ 300 үшін) D=12,7 I=12,7 S=8,0 L=52,0
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Классикалық "қарлығаш құйрық" жиһаз қосылымын жасау үшін CMT PRO кескіштерін пайдаланыңыз. Қарлығаш құйрықты біріктіру жәшіктерді, жәшіктерді, кілттік қосылыстарды жасау үшін кеңінен қолданылады.
CMT PRO қарлығаш құйрықты фреза негізгі жинақтағы CMT 300 шпилька кескіші үшін өте қолайлы. Айлабұйым мен кескіштің көмегімен жартылай ағаштан жасалған қарлығаш құйрығын жасауға болады.
Фрезаны "қарлығаш" - байланыстырушы кілт жасау үшін пайдалануға болады. Бұл операция фрезерлік үстелдің көмегімен орындалуы тиіс. CMT PRO қарлығаш құйрықты кескіштерді айлабұйымдармен және станоктармен бірге пайдалануға болады: Leigh, Keller, JoinTECH, Omnilig, Hoffman.
| Серия | 918 |
| Фрезалардың түрі | СМТ 300 үшін |
| Сыртқы диаметрі (D) | 12.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12.7 мм |
| Ұзындығы (L) | 52 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Бұрыш (A) | 14° |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 15 900 ₸

