
CMT фрезасы S8 D16 I20 L57 жоғарғы мойынтірегі бар PRO соңғы озу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстіңгі мойынтіректері бар ойық кескіштер – қысқа серия. Жиһаз, белгілер, ойыншықтар немесе басқа жобаларды жасау үшін осы кескіштерді үлгімен бірге пайдаланыңыз. Жоғары сапалы карбидті дәнекерлеу қайта өңдеуге дейін ұзақ мерзімді жұмысты қамтамасыз етеді. Үстіңгі мойынтіректері бар фрезерлік кескішпен жұмыс істегенде, сіз фрезерлеп жатқан жерді тамаша көре аласыз. Ақылды дизайн қайта өңдеу кезінде диаметрдің азаюын азайтады. Фрезерлерде құлыптау сақиналарымен бекітілген өнеркәсіптік мойынтіректер бар. Қалың дайындамалар үшін 912B ұзын сериясын пайдаланыңыз..
| Серия | 911 |
| Фрезалардың түрі | Мойынтірекпен басып озу |
| Сыртқы диаметрі (D) | 16 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 20 мм |
| Ұзындығы (L) | 57 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 23 600 ₸

