
CMT фрезасы PRO шеткі ойық (есік топсалары) қырыну бұрышы S8 D19 I19 L54
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Топсаларға арналған ойықты таңдауға арналған CMT PRO фрезалары кесу бөлігінің еңісі (қырыну бұрышы) бар қуатты карбидті ойықтармен жабдықталған. Бұл мінсіз өнімділікке, тегіс жиектерге және ойықтың түбіне кепілдік береді. Қатты және жұмсақ ағаштармен де жақсы жұмыс істейді. Үлгімен жұмыс істеу үшін 901B жоғарғы мойынтірек сериясын пайдаланыңыз.
Жабдық: қол фрезері, фрезерлік үстел.
Материалдар: жұмсақ және қатты ағаш, шпон, ламинат, фанера, ДСП, ДСП, МДФ.
Қайрау: маймен салқындатылған және артқы беті жылтыратылған; дәнекерлеу қалыңдығы 5 рет қайрауға арналған.
Кескіштер роботтандырылған жабдықта жасалған. Сапа кепілдігі.
Өндіруші
CMT Utensili SpA (Италия)
Қатты қорытпа өндірушісі
CERATIZIT (Люксембург)
| Серия | 901 |
| Фрезалардың түрі | ойық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 19 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 19 мм |
| Ұзындығы (L) | 54 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 14 800 ₸

