
CMT фрезасы PRO ойықты шеткі радиусты R=4,75 S8 D9,5 I6,4 L51
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CMT PRO филе кескіштері әртүрлі материалдардағы радиустық ойықтарды түпкілікті іріктеуге арналған. Осы кескіштердің көмегімен сіз өзіңіздің қасбеттеріңізді, панельдеріңізді, балюстерлеріңізді және тіректеріңізді безендіре аласыз. CMTPRO (радиусы 1,6 және 3 мм) шағын филе фрезаларының кескіш бөлігі монолитті карбидті қорытпадан жасалған, қалған фрезалар үшін ол дәнекерленген.
| Серия | 914 |
| Фрезалардың түрі | Радиусты ұшымен |
| Сыртқы диаметрі (D) | 9.5 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 6.4 мм |
| Ұзындығы (L) | 51 мм |
| Радиусы (R) | 4.75 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 15 900 ₸

