
CMT фреза PRO профильді (псевдофиламентті) S8 D31,7 I13 L58
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фреза МДФ қасбеттерін өндіруде, панельдің астындағы өрісті профильдеу үшін немесе қасбеттің ұштарын тегістеу үшін қолданылады. Сурет классикалық римдік қазды баспалдақпен қайталайды. Қасбеттерді жасау кезінде бұл фрезаны 965 сериялы "кене" V-тәрізді профильді кескішпен толықтырған дұрыс. Жиһаз өндірісінде бұл профильді 940, 941, 944 сериялы кескіштермен біріктіруге болады.
| Серия | 948 |
| Фрезалардың түрі | жалған филенка |
| Сыртқы диаметрі (D) | 31.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 13 мм |
| Ұзындығы (L) | 58 мм |
| Радиусы (R) | 4 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 9 200 ₸

