
CMT фреза PRO фасочная шеткі профильді (римдік) төменгі мойынтірек S8 D42,8 I18,5 L60
Ұштарды калевкаға арналған фрезалар. Көлденең сөре қосылған римдік классикалық профиль. Мұндай кескіштер қатты ағаштан қасбеттер, жәшіктер, кереуеттер және басқа жиһаздар жасау кезінде пайдалы болады. Үлкен дайындамалар немесе карниздер үшін бұл профильді 940, 948 сериялы кескіштермен біріктіруге болады.
Ерекшеліктері: пышақтар жоңқаларды кесу және қаданы кесу аймағынан тиімді шығару үшін осьтік еңіске ие. Төменгі мойынтірек бөлікті фрезерлеу кезінде тірек қызметін атқарады. Бөлшектерді әрлеу үшін 0,2-0,3 мм алып тастаумен қосымша өту жасаңыз.
Жабдық: қол фрезері.
Материалдар: жұмсақ және қатты ағаш, фанера, ДСП, МДФ.
Қайрау: маймен салқындатылған және артқы беті жылтыратылған; дәнекерлеу қалыңдығы 5 рет қайрауға арналған.
Фрезалар автоматты жабдықта жасалады. Сапа кепілдігі.
Өндіруші
CMT Utensili SpA (Италия)
Қатты қорытпа өндірушісі
CERATIZIT (Люксембург)
| Серия | 941 |
| Фрезалардың түрі | Бейінді |
| Сыртқы диаметрі (D) | 42.8 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 18.5 мм |
| Ұзындығы (L) | 60 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Радиусы (R) | 6.4 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 35 000 ₸

