
CMT фреза PRO соңғы фасочная 45гр. (төменгі. кіші) S8 D45 I18 L60
CMT компаниясының төменгі мойынтіректері бар кескіш кескіштері таза және ұқыпты кесінді жасайды. Бөлшектердің жиектерін өңдеуге, фасканы пішіндеуге немесе көпбұрышты композиттік құрылымдарды, қораптарды және басқа сәндік жобаларды жасауға өте ыңғайлы. Мойынтіректерді пайдаланбай 45 градустық фаска жасау қажет болса, 915 сериялы кескіштерді пайдаланыңыз. 30 градустық фаска жасау үшін – 958.1311 фрезерлік кескішті пайдалануға болады.
Жабдық: қол фрезері, фрезерлік үстел.
Материалдар: жұмсақ және қатты ағаш, шпон, ламинат, фанера, ДСП, ДСП, МДФ.
Қайрау: маймен салқындатылған және артқы беті жылтыратылған; дәнекерлеу қалыңдығы 5 рет қайрауға арналған.
Кескіштер роботтандырылған жабдықта жасалған. Сапа кепілдігі.
Өндіруші
CMT Utensili SpA (Италия)
Қатты қорытпа өндірушісі
CERATIZIT (Люксембург)
| Серия | 936 |
| Фрезалардың түрі | Бөлшектелген |
| Сыртқы диаметрі (D) | 45 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 18 мм |
| Ұзындығы (L) | 60 мм |
| Бұрыш (A) | 45° |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 27 700 ₸

