
CMT фрезасы PRO соңғы ширек (төменгі мойынтірек) S8 D34,9 I12,7 L59
Карбидті ұштары бар CMT PRO тоқсандық кескіштері дәл және өнімді. Сіз есіктердің жиектерін немесе жиһаз қасбеттерінің жиектерін тез жасай аласыз, ескі терезені жөндей аласыз, тоқсандық митинг жасай аласыз немесе кез-келген басқа жұмысты жасай аласыз. Мойынтірек қисық сызықты бөлшектерді фрезерлеуге мүмкіндік береді. Әртүрлі диаметрлі мойынтіректерді пайдалануға және ширек ойықтың (ширек) іріктеу тереңдігін өзгертуге болады.
Ерекшеліктері: кескіш беттердің осьтік еңісі бар – ойықтың түбі мен бүйір қабырғаларын таза фрезерлеу үшін.
Жабдық: қол фрезері, фрезерлік үстел.
Материалдар: жұмсақ және қатты ағаш, шпон, ламинат, фанера, ДСП, ДСП, МДФ.
Қайрау: маймен салқындатылған және артқы беті жылтыратылған; дәнекерлеу қалыңдығы 5 рет қайрауға арналған.
Кескіштер роботтандырылған жабдықта жасалған. Сапа кепілдігі.
Өндіруші
CMT Utensili SpA (Италия)
Қатты қорытпа өндірушісі
CERATIZIT (Люксембург)
| Серия | 935 |
| Фрезалардың түрі | Тоқсандық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 34.9 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12.7 мм |
| Ұзындығы (L) | 59 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 19 500 ₸

