
CMT соңғы филе фрезасы (төменгі.мойынтірек) D=50,8 I=22,2 S=12,0 R=19,00
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ішке арналған фреза. TCT мойынтірегі бар радиусы c S=12 D=50,8x22,2
Фрезаның корпусы беріктігі жоғары болаттан, ал кесу жиектері микротүйіршікті қатты қорытпадан жасалған. Фрезалардың конструкциясы қайтару қаупін азайту үшін корпустың арнайы толқындарын қамтиды.
Радиусты фрезаларды қолданумен бірге топсалы үстелшелердің түйісуін жасау үшін пайдалануға болады.
- бұйымдардың дөңгеленуін жасау
| Серия | 937 |
| Фрезалардың түрі | филелдік |
| Сыртқы диаметрі (D) | 50.8 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 22.2 мм |
| Радиусы (R) | 19 мм |
| Ұзындығы (L) | 70.7 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
| Түрі | Корпус |
- Бағасы: 26 000 ₸

