
CMT фреза шеткі радиусты (төменгі мойынтірек) D=38,1 I=19,0 S=8,0 R=12,70
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TCT S=8 D=38,1x19 мойынтірегі бар радиусты фреза
Микротүйіршікті қатты қорытпадан дәнекерленген және арнайы қорғаныш тефлон жабыны бар беріктігі жоғары болаттан жасалған радиусты фреза.
Назар аударыңыз: мойынтіректі ауыстырған кезде қорғаныс шайбасының дөңес жағын жоғары қаратып орнатылғанына көз жеткізіңіз. Қате орнату жұмыс кезінде бекіту бұрандасының босап, бұралуына әкелуі мүмкін.
Сақтық шаралары: Үлкен диаметрлі кескіштермен жұмыс істегенде, материалды бірте–бірте - бірнеше өту арқылы алып тастаңыз. Қысқа дайындамалармен жұмыс істегенде аса сақ болыңыз.
Әрқашан параллель аялдамасы орнатылған фрезерлік үстелде жұмыс істеңіз.
| Серия | 938 |
| Фрезалардың түрі | радиустық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 38.1 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 19 мм |
| Радиусы (R) | 12.7 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 38 700 ₸

