
CMT фреза шеткі радиусты D=16,7 I=12,7 S=6,0 R=2,00
Мойынтірегі бар радиусты фреза HM S=6 D=16.7 R=2, пластик.мойынтірек ұстағышы.
Микротүйіршікті қатты қорытпадан дәнекерленген және арнайы қорғаныш тефлон жабыны бар беріктігі жоғары болаттан жасалған радиусты фреза.
Фрезаға ластанбайтын пластиктен жасалған картриджі бар мойынтірек орнатылған Delrin® жиектегі сәндік жабынды қорғау үшін.
Назар аударыңыз: мойынтіректі ауыстырған кезде қорғаныс шайбасының дөңес жағын жоғары қаратып орнатылғанына көз жеткізіңіз. Қате орнату жұмыс кезінде бекіту бұрандасының босап, бұралуына әкелуі мүмкін.
Сақтық шаралары: Үлкен диаметрлі кескіштермен жұмыс істегенде, материалды бірте–бірте - бірнеше өту арқылы алып тастаңыз. Қысқа дайындамалармен жұмыс істегенде аса сақ болыңыз.
Әрқашан параллель аялдамасы орнатылған фрезерлік үстелде жұмыс істеңіз.
| Радиусы (R) | 2 мм |
| Диаметрі D (мм) | 16,7 мм |
| Жұмыс ұзындығы I | 12,7 мм |
| Қону диаметрі d | 6 мм |
| Тістердің саны Z | 2 |
| Тауардың түрі | радиусты фреза |
| Өңделетін материал | жасанды тас |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 27 700 ₸

