
CMT Шеткі радиусты фреза (төменгі мойынтірекпен) R=22,2 S=12 D=57,1x28,5
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фреза ішкі.радиусы R=22,2 (төмен. ) S=12 D=57.1x28.5 бөліктің шетін дөңгелектеуге арналған.
Микротүйіршікті қатты қорытпадан дәнекерленген және арнайы қорғаныш тефлон жабыны бар беріктігі жоғары болаттан жасалған радиусты фреза.
Назар аударыңыз: мойынтіректі ауыстырған кезде қорғаныс шайбасының дөңес жағын жоғары қаратып орнатылғанына көз жеткізіңіз. Қате орнату жұмыс кезінде бекіту бұрандасының босап, бұралуына әкелуі мүмкін.
Сақтық шаралары: Үлкен диаметрлі кескіштермен жұмыс істегенде, материалды бірте–бірте - бірнеше өту арқылы алып тастаңыз. Қысқа дайындамалармен жұмыс істегенде аса сақ болыңыз.
Әрқашан параллель аялдамасы орнатылған фрезерлік үстелде жұмыс істеңіз.
| Серия | 938 |
| Фрезалардың түрі | радиустық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 57.1 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 28.5 мм |
| Радиусы (R) | 22.2 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 75 700 ₸

