
CMT фреза шеткі радиусты (төменгі мойынтірек) R=3 S=8 D=18,7 R=3
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фреза ішкі.радиусы R=3 (төменгі. кіші тақырып.картридж) S=8 D=18,7 R=3 бөлшектің жиегін дөңгелектеуге арналған.
Микротүйіршікті қатты қорытпадан дәнекерленген және арнайы қорғаныш тефлон жабыны бар беріктігі жоғары болаттан жасалған радиусты фреза.
Назар аударыңыз: мойынтіректі ауыстырған кезде қорғаныс шайбасының дөңес жағын жоғары қаратып орнатылғанына көз жеткізіңіз. Қате орнату жұмыс кезінде бекіту бұрандасының босап, бұралуына әкелуі мүмкін.
Сақтық шаралары: Үлкен диаметрлі кескіштермен жұмыс істегенде, материалды бірте–бірте - бірнеше өту арқылы алып тастаңыз. Қысқа дайындамалармен жұмыс істегенде аса сақ болыңыз.
Әрқашан параллель аялдамасы орнатылған фрезерлік үстелде жұмыс істеңіз.
| Серия | 938 |
| Фрезалардың түрі | радиустық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 18.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12.7 мм |
| Радиусы (R) | 3 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 22 300 ₸

