
CMT Соңғы профильді фреза (калевкасы бар филелі) D=25,4 I=11,5 S=8,0 R=4,80
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TCT S=8 D=25,4x11,5 қалевкасы бар радиусты фреза
Бөлшектердің дәстүрлі профилін жасау үшін калевкасы бар филе фрезасы. Егер тегістеу қажет болмаса, профильдің радиус бөлігімен ғана фрезерлеуге болады.
Назар аударыңыз: мойынтіректі ауыстырған кезде қорғаныс шайбасының дөңес жағын жоғары қаратып орнатылғанына көз жеткізіңіз. Дұрыс орнатпау жұмыс кезінде бекіту бұрандасының босап кетуіне әкелуі мүмкін.
- калевкалар мен филелермен классикалық жиһаз жасау
- ағаш
- фанера
- панельдік материалдар
| Серия | 963 |
| Фрезалардың түрі | бейінді |
| Сыртқы диаметрі (D) | 25.4 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 11.5 мм |
| Радиусы (R) | 4.8 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 26 400 ₸

