
CMT фреза шеткі ішкі радиусы R=6 S=8 D=23x12
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дөңгеленген бұрыштарды немесе қалыптарды жасау үшін жиһаз жасаушыларға арналған тамаша кескіш.
Бұл кескішті тек бүйірден беруге болады.
Жиһазды, бас киімдерді, карниздерді және жиектерді жасауға арналған кескіш.
Автоматты беру немесе параллель тоқтауы бар станоктарда қолданылады. Бұл кескішті тек бүйірден беруге болады.
Сақтық шаралары: үлкен кескіштермен жұмыс істегенде мүмкіндігінше абай болыңыз. Максималды қауіпсіздік үшін мұндай кескіштерді параллель тоқтауы бар фрезерлік үстелде пайдалану ұсынылады.
- фаскалар мен қиғаштарды өңдеу
| Серия | 927 |
| Фрезалардың түрі | радиустық |
| Сыртқы диаметрі (D) | 23 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 12 мм |
| Радиусы (R) | 6 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 27 700 ₸

