
CMT Соңғы профильді фреза (карниздер үшін) D=38,0 I=14,5 S=8,0 R=9,50
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мойынтірегі бар кері радиусты фреза (Ернеулер) HM S=8 D=38,05 R=9,5
Үстіңгі мойынтірегі бар фреза.
Арнайы конструкцияның арқасында карниздер ішіндегі жиектерді қауіпсіз фрезерлеуге болады.
- карниздерді дайындау
| Серия | 967 |
| Фрезалардың түрі | бейінді |
| Сыртқы диаметрі (D) | 38 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 14.5 мм |
| Радиусы (R) | 9.5 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 61 900 ₸

