
CMT Радиусты фреза (ойықтар мен тостағандарды жасауға арналған үстіңгі мойынтірегі бар) D=31,7 I=16,0 S=12,0
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Науаларға, науаларға, тостағандарға және науаларға арналған фреза, радиусты кесу бөлігі бүйірінде профильді және ойықтың тегіс, тегіс бетін құрайды.
Үлгі бойынша немесе науалардың және басқа да көптеген заттардың тік қабырғасы бойымен фрезерлеу үшін қолданылады.
Фрезаның профилі бұйымдардың ішкі көлемін тегістеу үшін оңтайлы болып табылады – радиустық учаскелер түбі мен қабырғалары арасында ұқыпты өту арқылы фрезерленеді.
Шаблон бойынша жұмыс істеу үшін және дөңес жазуларды фрезерлеу үшін - жоғарғы мойынтірегі бар фрезаларды қолданыңыз.
- тостағандарды, табақтарды, қораптарды, кесетін тақталарды және т.б. жасау.
| Серия | 951 |
| Фрезалардың түрі | радиусты ұшымен |
| Сыртқы диаметрі (D) | 31.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 16 мм |
| Радиусы (R) | 6.4 мм |
| Ұзындығы (L) | 60 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 50 200 ₸

