
CMT Бүйірлік таяныштарға арналған шеткі фреза D=31,7 I=38,1 S=12,0 L=87,0
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қоршауларға арналған фреза бок (C) S=12 D=31,7x38,1 C
Тұтқаның бүйір қабырғасының профилін екі фрезадан таңдауға болады – В және С типті. Тұтқаның үстіңгі жағын жасау үшін А профилі бар кескішті пайдаланыңыз.
Сақтық шаралары: Бұл кескіштермен жұмыс істегенде үгінділер мен шаңның көп мөлшері түзіледі. Шаңды кетіру жүйелерін пайдалану ұсынылады.
- үстел үстілерінің таяныштарын, бұйра жиектерін жасау
| Серия | 956 |
| Фрезалардың түрі | таяныштар үшін |
| Сыртқы диаметрі (D) | 31.7 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 38.1 мм |
| Ұзындығы (L) | 87 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 32 400 ₸

