
CMT Қанаттарға арналған фреза ұшы D=63,5 I=19,0 S=12,0 L=67,9
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұтқаның бүйір қабырғасының профилін екі фрезадан таңдауға болады – В және С типті. Тұтқаның үстіңгі жағын жасау үшін А профилі бар кескішті пайдаланыңыз.
Сақтық шаралары: Бұл кескіштермен жұмыс істегенде үгінділер мен шаңның көп мөлшері түзіледі. Шаңды кетіру жүйелерін пайдалану ұсынылады.
- үстел үстілерінің таяныштарын, бұйра жиектерін жасау
| Серия | 956 |
| Фрезалардың түрі | таяныштар үшін |
| Сыртқы диаметрі (D) | 63.5 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 19 мм |
| Ұзындығы (L) | 67.9 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 76 600 ₸

