
Жаймалар мен молдингтерге арналған CMT мультипрофильді жонғыш S=12 D=58
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
• CMT Molding Router Bit 967.701.11 - макеттер мен қалыптарға арналған көп профильді фреза
• өз профиліңізді тез және оңай жасай алатын болсаңыз, қалыптау стилін таңдауға неге көп уақыт жұмсайсыз
• CMT кескіштері пайдаланушыға эксклюзивті профильді қалыптар мен макеттерді кез келген жерде, кез келген уақытта жасауға кең мүмкіндіктер береді
• бұл CMT профильді фрезалар өте жоғары қызмет ету мерзімімен және тозуға төзімділігімен қарқынды жұмыс істеуге арналған - карбидті кескіштер, корпустың жоғары берік болаты және PTFE корпус жабыны үздіксіз таза және оңай фрезерлеуді қамтамасыз етеді
• корпустың арнайы конструкциясы кең профильдерді қауіпсіз фрезерлеуді қамтамасыз етеді
СМТ өндірісі (Италия)
| Серия | 967 |
| Фрезалардың түрі | бейінді |
| Радиусы (R) | 8 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кескіштің биіктігі (I) | 25.4 мм |
| Ұзындығы (L) | 73.5 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
| Түрі | Корпус |
- Бағасы: 39 400 ₸

