
Ауыстырылатын жиһаз пышақтары бар CMT саптама фрезасы D=130x40x30
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алмалы-салмалы пышақтары бар қондырмалы фреза D=130x40x30, F=30 алюминий, алмалы-салмалы пышақтар HM, кейсте
| Серия | 694 |
| Фрезалардың түрі | жиһаз жиынтығы |
| Сыртқы диаметрі (D) | 120 мм |
| Қону диаметрі (B) | 30,0 мм |
| Фрезалардың биіктігі (I) | 40 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 207 000 ₸

