
CMT мультипрофильді соңғы фреза D=38,1 I=28,0 S=12,0
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мультипрофильді шеткі фреза S=12 D=38,1x28 B
Фрезаның кескіш қырлары қайраусыз ұзақ уақыт жұмыс істеу үшін микротүйіршікті қорытпадан жасалған. Кескіш корпусы қауіпсіздікті ескере отырып жасалған және тефлон жабынымен қапталған P.T.F.E. шаңнан және шайырдан қорғау үшін.
Бір немесе бірнеше өтуде әртүрлі бөлік пішіндерін жасау үшін кескіш профилінің әртүрлі бөліктерін пайдаланыңыз.
Бұл фреза параллель тоқтаумен фрезерлік үстелге орнатуға арналған.
Сақтық шаралары: кішкентай қалыптарды фрезерлеу кезінде кең дайындамаларды пайдаланыңыз. Бұл фрезерлеу кезінде қауіпсіздікті айтарлықтай арттырады. Фрезерлеуден кейін дайындаманың артық бөлігін аралаңыз.
- молдингтерді жасау
| Серия | 956 |
| Фрезалардың түрі | бейінді |
| Сыртқы диаметрі (D) | 38.1 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 28 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
| Түрі | Корпус |
- Бағасы: 39 500 ₸

