
Қалыптауға арналған соңғы мультипрофильді CMT фрезасы D=27,0 I=41,0 S=12,0
Ернеулерге арналған фреза ұшы S=12 D=27x41Molding router bits.Неліктен дұрыс тәжді қалыптауды өзіңіз жасай алатын болсаңыз, оны іздеуге уақыт жоғалтуыңыз керек. CMT компаниясы ұсынатын көп профильді кескіштердің кең ассортименті арқылы сіз әрқашан қажетті тәжді қалыптау опциясын жасай аласыз.Бұл кескіштермен бірнеше өтуде жұмыс істеу ұсынылады.
Кескіштің корпусы арнайы болаттан жасалған және тефлон жабынымен қапталған P.T.F.E. күйеден және шайырдан қорғау үшін. Кесетін беттер қайта тегістеусіз ұзақ жұмыс істеу үшін микротүйіршікті қорытпадан жасалған.
Ұсыныс: күрделі профильді бөлшектердің өту ретін және фрезерлеу тереңдігін алдын ала ойластырыңыз. Кескіштің әртүрлі бөліктерімен бірнеше өту арқылы жұмыс істеу бөліктің бұзылу ықтималдығын арттырады.
Сақтық шаралары: үлкен диаметрлі фрезалар фрезерлік үстелдерге параллель тоқтаумен орнатылуы керек. Қуаты 1,7 кВТ-тан асатын электрофрезерді пайдалану оңтайлы. 1,1 кВТ шағын қуатты маршрутизаторларды қысқа, таяз өту үшін пайдалануға болады. Мүмкіндігінше үлкен диаметрлі кескіштермен жұмыс істегенде жылдамдықты азайтыңыз.
- негізгі тақтаны немесе қалыптауды жасау
| Серия | 955 |
| Фрезалардың түрі | бейінді |
| Сыртқы диаметрі (D) | 27 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 41 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
| Түрі | Корпус |
- Бағасы: 62 400 ₸

