
Қалыптауға арналған соңғы мультипрофильді CMT фрезасы D=23,8 I=35,0 S=12,0
Мультипрофильді шеткі фреза S=12 D=23,8x35
Кескіштің корпусы арнайы болаттан жасалған және тефлон жабынымен қапталған P.T.F.E. күйеден және шайырдан қорғау үшін. Кесетін беттер қайта тегістеусіз ұзақ жұмыс істеу үшін микротүйіршікті қорытпадан жасалған.
Ұсыныс: күрделі профильді бөлшектердің өту ретін және фрезерлеу тереңдігін алдын ала ойластырыңыз. Кескіштің әртүрлі бөліктерімен бірнеше өту арқылы жұмыс істеу бөліктің бұзылу ықтималдығын арттырады.
Сақтық шаралары: үлкен диаметрлі фрезалар фрезерлік үстелдерге параллель тоқтаумен орнатылуы керек. Қуаты 1,7 кВТ-тан асатын электрофрезерді пайдалану оңтайлы. 1,1 кВТ шағын қуатты маршрутизаторларды қысқа, таяз өту үшін пайдалануға болады. Мүмкіндігінше үлкен диаметрлі кескіштермен жұмыс істегенде жылдамдықты азайтыңыз.
- негізгі тақтаны немесе қалыптауды жасау
| Серия | 955 |
| Фрезалардың түрі | бейінді |
| Сыртқы диаметрі (D) | 23.8 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 35 мм |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
| Түрі | Корпус |
- Бағасы: 45 000 ₸

