
Мойынтірегі бар CMT соңғы озу фрезасы D=15,0 I=20,0 S=6,0 L=57,0
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мойынтірегі S=6 D=15x20 болатын ойықты түзу фреза
Жиһаз, белгілер, ойыншықтар және т.б. жасау үшін шаблондар бойынша көшіру жұмыстарын жүргізуге арналған басып озатын ойық фреза. Ойластырылған конструкция қайрау кезінде диаметрдің азаюын азайтады. Үстіңгі мойынтірегі бар фрезерлік кескішпен жұмыс істегенде, фрезерленген жер анық көрінеді.
Сақтық шаралары: үлгі дайындамаға мықтап бекітілуі керек. Кескішті таңдағанда шаблонның қалыңдығын және дайындаманың қалыңдығын ескеріңіз.
- үлгілер бойынша көшіру жұмыстары
| Жұмыс ұзындығы I | 20 мм |
| Диаметрі D (мм) | 15 мм |
| Қону диаметрі d | 6 мм |
| Тістердің саны Z | 2 |
| Тауардың түрі | мойынтірекпен басып озу |
| Өңдеу түрі | ойық |
| Өңделетін материал | ағаш жұмсақ және қатты ағаштар |
| Ұзындығы L | 57 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 26 900 ₸

