
Үстіңгі мойынтірегі бар CMT фрезерлік кескіш D=16,0 I=31,7 S=8,0 L=66,5
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстіңгі мойынтірегі бар басып озатын фреза D=16,0 I=31,7 S=8,0 L=66,5.
Жиһаз, белгілер, ойыншықтар және т.б. жасау үшін шаблондар бойынша көшіру жұмыстарын жүргізуге арналған басып озатын ойық фреза. Ойластырылған конструкция қайрау кезінде диаметрдің азаюын азайтады. Үстіңгі мойынтірегі бар фрезерлік кескішпен жұмыс істегенде, фрезерленген жер анық көрінеді.
Сақтық шаралары: үлгі дайындамаға мықтап бекітілуі керек. Кескішті таңдағанда шаблонның қалыңдығын және дайындаманың қалыңдығын ескеріңіз.
- үлгілер бойынша көшіру жұмыстары
| Серия | 912 |
| Фрезалардың түрі | мойынтірекпен басып озу |
| Сыртқы диаметрі (D) | 16 мм |
| Шанақ (Тар) | 8 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 31.7 мм |
| Ұзындығы (L) | 66.5 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 31 100 ₸

