
Ламинатта жұмыс істеуге арналған үстіңгі мойынтірегі бар CMT фрезасы HM Z2 S=12 D=19x48,3 RH
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын пышақтары бар ойықты түзу фреза Z2 S=12 D=19x48,3 RH
| Серия | 656 |
| Фрезалардың түрі | мойынтірекпен басып озу |
| Сыртқы диаметрі (D) | 19 мм |
| Шанақ (Тар) | 12 мм |
| Кесу биіктігі (I) | 48.3 мм |
| Ұзындығы (L) | 99.8 мм |
| Тістердің саны (Z) | 2 |
| Материал (Mat) | HW |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CMT |
- Бағасы: 54 300 ₸

